Fundacja UEK dla STUDENTÓW

Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie realizuje szereg inicjatyw specjalnie dla naszych drogich studentów (dla Was)
Dowiedz się więcejNapisz do nas

Fundacja UEK współpracuje ze Studentami i dla Studentów

Poniżej poznacie aktualnie realizowane przez Fundację UEK projekty i inicjatywy skierowane do Studentów. Mamy nadzieje, że znajdziesz i dla siebie coś interesującego. Studencie! masz pomysł na własną inicjatywę, którą chciałabyś/-łbyś i potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy do współpracy…

Klub Grota 2

Miejsce spotkań studentów UEK w stylowych piwnicznych wnętrzach Księżówki, zapewniających relaksującą atmosferę do nauki i grupowych spotkań w studenckim gronie.

Miejsce okolicznościowych imprez, afterparty, urodzin, także do białego rana.

Zapraszamy do kontaktu!

Parking Fundacji UEK

Studencie, przyjeżdżasz na uczelnię własnym autem?

A może masz do załatwienia jakieś sprawy w okolicach Kampusu UEK, Ronda Mogilskiego czy Unity Centre?

Zapraszamy do skorzystania z naszego parkingu – tanio i blisko, bo na terenie kampusu UEK (wjazd od al. płk Władysława Beliny-Prażmowskiego).

Parking czynny jest 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Oferujemy wiele możliwości parkowania:
godzinowo – 4 zł/h płatne przy wyjeździe (za każdą rozpoczętą godzinę postoju),
dobowo – 30 zł brutto/dobę,
miesięcznie 7 dni w tygodniu – 300 zł brutto / 30 dni
miesięcznie 5 dni w tygodniu (pn-pt) – 250 zł brutto / 30 dni

Dla studentów UEK, oprócz pierwszeństwa w rezerwacji abonamentów, przygotowaliśmy także specjalne rabaty (pytaj o nie w Biurze Fundacji UEK).

Dla chętnych wystawiamy także faktury VAT.

Quest - Kursy językowe i szkolenia

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pomagamy rozwijać potencjał. Tym, którzy  chcą inwestować w swoją przyszłość oferujemy :

• kursy językowe
    • szkolenia zawodowe i  kompetencyjne

Chcielibyśmy jak najlepiej wspomagać środowisko studentów i jesteśmy gotowi przygotowywać szkolenia jakich faktycznie potrzebujecie, skrojone na miarę, na przykład pod kątem konkretnego pracodawcy, kompetencji zawodowej, potrzebnego oprogramowania.

Zgłaszajcie nam swoje potrzeby, a postaramy się zorganizować szkolenie jakiego potrzebujecie, z fachowcem z danej dziedziny, w jak najwyższej jakości przy minimalnej odpłatności.

Wolontariat

Wolontariat działający przy Fundacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie stara się pomagać dzieciom, przeprowadzając oraz uczestnicząc w następujących akcjach społecznych:

• „Uśmiech Dziecka” – coroczna zbiórka odzieży zimowej i zabawek dla dzieci z domów dziecka
    • Wielka Zbiórka Książek – zaczytani.org – zbiórka książek dla małych pacjentów Szpitala Prokocim
    • „Paczka na Gwiazdkę” – listy do św. Mikołaja, czyli spełnianie marzeń najmłodszych pacjentów z oddziału hematologii i onkologi Szpitala Prokocim

Organizacje Studenckie i Koła Naukowe

Fundacja UEK współpracuje z organizacjami studenckimi (NZS, Parlament Studencki) oraz z Kołami Naukowymi oferując wsparcie w doradztwie finansowym, cashflow oraz administracji podczas wydarzeń organizowanych przez organizacje.

Znamy się z większością organizacji studenckich na UEK

Znajdź nas

Jesteśmy na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, w Domu Ogrodnika, I piętro nad sekretariatem UEK
    ul. Rakowicka 27